درباره صنایع پیچ و مهره سانیان

صنایع پیچ و مهره سانیان تاریخچه صنایع پیچ و مهره سانیان در سال ۱۳۷۴ با هدف تولید روزه External به روش رولینگ شروع به کار نمود. تا آن زمان در داخل کشور رزوه پیچها اکثرا به صورت براده برداری توسط حدیده و یا تراشکاری تولید می شد. صنایع پیچ و مهره سانیان یکی از پیشگامان تولید رزوه با روش رولنیگ در کشور به شمار می آید. عمده فعالیت این مجموعه در زمینه تولید انواع استاد بولت، انکر بولت، پیچ، مهره، واشر،زنجیر و اجزاء قیدوبستی می باشد. با توجه به تنوع بسیار زیاد پیچ و مهره و عدم توجیه اقتصادی در زمینه تولید اقلام کم مصرف در داخل کشور، تامین نیاز مشتریان برای این گونه درخواستها از سال ۱۳۸۵ هدف گذاری شد. درحال حاضر این مجموعه قادر به تولید و تامین انواع پیچ و مهره در همه نوع سایز ها موجود می باشد.

صنایع پیچ و مهره سانیان تاریخچه صنایع پیچ و مهره سانیان در سال ۱۳۷۴ با هدف تولید رزوه External به روش رولینگ شروع به کار نمود. تا آن زمان در داخل کشور رزوه پیچها اکثرا به صورت براده برداری توسط حدیده و یا تراشکاری تولید می شد. صنایع پیچ و مهره سانیان یکی از پیشگامان تولید رزوه با روش رولنیگ در کشور به شمار می آید. عمده فعالیت این مجموعه در زمینه تولید انواع استاد بولت، انکر بولت، پیچ، مهره، واشر،زنجیر و اجزاء قیدوبستی می باشد. با توجه به تنوع بسیار زیاد پیچ و مهره و عدم توجیه اقتصادی در زمینه تولید اقلام کم مصرف در داخل کشور، تامین نیاز مشتریان برای این گونه درخواستها از سال ۱۳۸۵ هدف گذاری شد. درحال حاضر این مجموعه قادر به تولید و تامین انواع پیچ و مهره در همه نوع سایز ها موجود می باشد.

کنترل کیفی محصولات تولیدی در صنایع پیچ و مهره سانیان تمامی فرآیند تولید و یا تامین در مجموعه سانیان توسط کارشناسان واحد کنترل کیفی بازرسی شده تا از انطباق محصول با استاندارد مربوطه اطمینان حاصل گردد. جهت اطمینان خاطر مشتریان، قطعات قبل از تحویل، توسط خریدار یا بازرس شخص ثالث نمونه گیری شده و جهت انجام تستهای مربوطه به آزمایشگاه های معتبر کشور نظیر آزمایشگاه متالورژی رازی، امیر کبیر، و یا شریف ارسال می گردد.
صنایع پیچ و مهره سانیان با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید و تامین انواع پیچ و مهره همواره تلاش نموده تا با بکارگیری تیم فنی مهندسی مجرب و تولید با کیفیت میزان رضایت مشتریان خود را افزایش دهد.

تولیدات پیچ ومهره استفاده زیادی در بخش های مختلف و تمامی دسته های صنفی دارد کاربرد این وسایل امروزه انکار شدنی نیست و به قدری مهم است که دیگر نبودش برای صنعت قابل تصور نیست از چرخ گوشت و اتوموبیل و ملخ هواپیما تا وسایلی همچون ظروف تفلون از پیچ و مهره و پرچ در آنها استفاده می شود . ما برای اینکه بتوانیم با بازار های جهانی خود را همگام کنیم و در واقع به دنیای ایده ال نزدیک شویم احتیاج داریم که عرضه و تقاضا را با دید دیگری ببینیم و شیوه های نوینی را امتحان کنیم باید فاصله ها را بین تقاضا ( مشتریان) و عرضه( تولیدکنندگان) کمکنیم بایستی خواسته های مشتریان به شکل نوین برآورده شد.

این نیاز ها ما را بر آن داشت که به تهیه یک وب سایت جامع در مورد انواع و اقسام پیچ بپردازیم وب سایتی که هر صنعتکاری بتواند قطعه مورد نیاز خود را در نهایت سادگی و تنها با یک جستجوی ساده تهیه نماید بخصوص که بنا بر اعتراف همگان و بالاخص اهل فن ۹۰ درصد مصرف پیچ و مهره کشور از خارج و بلاخص کشور چین تهیه می شود . گستردگی بازار این جنس صنعتی ما را بر آن داشت که در تولید و طراحی چنین سایتی پیگیرتر شویم . بی شک پیش از ما کسانی بوده اند که تصمیم به طراحی چنین وب سایتی داشته اند اما فقدان یک پایگاه اطلاعاتی بزرگ و جامع مشکل همیشگی اینگونه سایتها بوده است . *سانیان بولت* با بیش از ده هزار رکورد از هر گونه پیچ و مهره در هر صنعت و صنفی سعی کرده که این مشکل را تا حدود زیادی بر طرف نماید. وب سایت على رغم جامع بودن بی شک خالی از اشکال نیست و امید ما به این است که شما بازدیدکنندگان عزیز در این راه ما را با نظرات کارشناسانه خود یاری نمایید.